B156HAN06.1 Kompatibilní matryca do laptopa 15,6“ 30pin Full HD LED Slim IPS - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HAN06.1 Kompatibilní 15,6", Full HD 1920x1080, 30 pin eDP, LED, Slim, IPS, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN06.1 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN06.1 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6")
Rozdzielność: (1920x1080 FullHD) IPS
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy:Matowa
Notatka: Sam wyświetlacz bez szkła dotykowego
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN06.1 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność Full HD 1920x1080, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).