Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Dell Mamy 651 produkty.

Szukaj prostologo_dell

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Dell według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Dell – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Dell

Firmę Dell (cała nazwa firmy Dell Inc.) na pewno nie trzeba przedstawiać użytkownikom technologii komputerowej. Jest to stabilna i znana firma działająca na całym świecie. Założona została 4 listopada 1984 r. w Teksasie. Od początku związana była oczywiście z segmentem technologii komputerowych. Najpierw w zakresie klasycznych komputerów, w tym wysokiej jakości zasilacze lub klawiatury, później był to  laptop firmy Dell, i aktualnie jest firma leaderem w świecie smartfonów. Wyświetlacz LCD w telefonie komórkowym jest po prostu podstawą.

FILIE NA CAŁYM ŚWIECIE

Prawdopodobnie nie istnieje kraj, w którym firma nie miałaby swoją filię. Nawet u nas znajdziemy go pod nazwą Dell.cz. Produkty można znaleźć zarówno w segmencie nowych produktów, jak iw segmencie bazaru (w tym zrekonstruowane laptopy Dell) lub w dziale części zamiennych. Obecna liczba pracowników firmy Dell przekracza prawie 110 000 osób, przez co jest podobnym gigantem jak Acer.

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW

Począwszy od najczęściej używanych produktów, które firma dostarcza na rynku, oczywiste jest, że są to laptopy. W tym kierunku jest najbardziej znany Dell Inspiron lub Dell Latitude, które miały również najwyższej klasy baterie-akumulatory. Firma ma również swoje miejsce w świecie netbooków, drukarek, urządzeń peryferyjnych, skanerów i adapterów. Nowym obszarem dla firmy Dell są także smartfony lub telewizory. Profesjonalne rozwiązania oferuje również w dziedzinie serwerów lub pamięci elektronicznej. Poza gotowymi produktami dostarcza również szeroką gamę części zamiennych, których wykorzystuje właśnie serwis firmy Dell , która ma swoje filie w kilkudziesięciu miejscach w naszym kraju. Asortyment części zamiennych jest często używany w używanych komputerach Dell, dzięki czemu można się zetknąć ze starszymi produktami, które jednak nadal niezawodnie pracują - bez konieczności ciągłego używania ładowarki. To doskonały dowód jakości marki.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów