Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Asus Mamy 673 produkty.Szukaj prostologo_asus

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Apple według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Asus – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

ASUSTeK Computer Incorporated, tajwański, międzynarodowy producent sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej, ASUSTeK Computer Incorporated, wszedł na rynek w 1989 roku. Wkrótce po swoim powstaniu, ASUS osiągnął szczyt świata, w którym utrzymuje się do dzisiaj. Już od samego początku firma ASUS zachowała swoje credo: Inspirujące innowacje - ciągłe ulepszanie. Odpowiada na bieżące potrzeby użytkowników, ciągle przychodzi z nowymi pomysłami i nie podąża za aktualnymi trendami, ale po prostu je wskazuje. Przykładem jest rewolucyjna koncepcja kompaktowych i lekkich mini-laptopów,z którymi wszedł ASUS na rynek jako pierwszy.

Części zamienne ASUS

Pomimo wysokiej jakości produktów ASUS, czasami zdarza się, że potrzebujesz matrycy zastępczej, akumulatora lub innej części zamiennej. Zamiast taniej nieoryginalnych części wybierz części zamienne marki ASUS, aby zapewnić prawidłowe działanie Twojego urządzenia. Nawet oryginalne części zamienne marki ASUS można kupić w rozsądnej cenie - przekonaj się!

MATRYCE LCD ASUS

Poszukujesz matrycy zastępczej do laptopa ASUS? Nie masz ochotę na oglądanie filmu przez wadliwe piksele lub pęknięcia? W naszej ofercie znajdziesz duży wybór matryc zastępczych ASUS – wystarczy wybrać odpowiedni model laptopa, do którego poszukujesz zamienną matrycę. Wybierać możesz spośród lśniących lub matowych matryc. Na wszystkie matryce zamiennie ASUS oferujemy dwuletnią gwarancję.

W naszym centrum serwisowym wymienimy matrycę ekspresowo. Dwuletnia gwarancja!

KLAWIATURY ZASTĘPCZE ASUS

Martwi Cię brakująca literka  inaczej w pełni funkcjonalnym laptopie ASUS? Nie pozwól, aby Twój laptop ograniczał Cię w pracy i kupuj zapasową klawiaturę ASUS. U nas kupisz markowe klawiatury zastępcze ASUS do wszystkich laptopów - po prostu wpisz tylko swój model! Podobnie jak w przypadku wszystkich części zamiennych ASUS i na klawiaturę ASUS uzyskujesz 2-letnią gwarancję.

ZAMIENNE BATERIE I ŁADOWARKI ASUS

Chociaż notebooki ASUS są jednymi z najlepszych na rynku, baterie i adaptery ASUS są najbardziej potrzebnymi częściami zamiennymi. Dlatego u nas znajdziesz szeroki wybór akumulatorów i ładowarek ASUS, które zapewnią prawidłowe działanie laptopa. Ładowarki marki ASUS i oryginalne zestawy zasilaczy ASUS są dostępne w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości.

 

 

Wyświetl kolejnych 10 artykułów