Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Alienware Mamy 57 produkty.Szukaj prostologo_alienware

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Alienware według marki i modelu. 

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Alienware według marki i modelu.


Alienware

Historia firmy Alienware rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy jej założyciele, Alex Aguila i Nelson Gonzalez, postanowili założyć firmę zajmującą się produkcją, sprzedażą i dystrybucją komponentów komputerowych i części zamiennych, takich jak matryce LCD – matryce ekranowe. To, iż był to krok we właściwym kierunku, okazało się bardzo wcześnie, ponieważ firma ściśle współpracowała ze znanym producentem komputerów Dell, największym konkurentem Acera. Alienware dostarczyła niezbędne komponenty do produkcji komputerów, i później do laptopów. Główny asortyment obejmował głównie mikroprocesory AMD, ale również takie urządzenia jak klawiatury.

JAKO CÓRKA FIRMY DELL

Jednak w 2006 r. Alienware przestała być zwykłym dostawcą, ponieważ Dell odkupiła firmę i stała się drugą z jej córek. Pierwotne plany pozostały takie same, a mianowicie produkcja wysokiej jakości komponentów, w tym ładowarki ALIENWARE, ale oczywiście również części zamienne do sprzętu komputerowego tego światowej sławy producenta. Później jednak pojawiła się węższa specyfikacja, a nazwa Alienware stała się specyficzną linią maszyn do gier, które koncentrują się na wysokiej wydajności. Do najbardziej znanych należą Dell Alienware x51 lub Dell Alienware Aurora. Jednak zaletą jest również żywotność, na którą mają wpływ baterie-akumulatory.

LAPTOPY, ALE I KONSOLE

Dzisiejsza marka Allienware jest nadal powiązana z branżą gier, a poza supernowoczesnymi laptopami Alienware Alpha oferuje także najlepsze konsole do gier. Jednak, jego pierwotny charakter, w tym adaptery, był nadal zachowany. Jest nadal uważany za najlepszego dostawcę części zamiennychcdla IT, nie tylko od firmy Dell.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów