Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Baterie do laptopów Mamy 526 produkty.Baterie do laptopów


Bądź znów mobilny, dzięki nowej baterii możesz pracować w biurze tak, jak przedtem! 

BATERIE ZAMIENNE DO LAPTOPÓW

ACER, ASUS, MSI, PACKARD BELL, FUJITSU SIEMENS, PANASONIC, PHILIPS, APPLE, BENQ, COMPAQ, DELL, EMACHINES, GATEWAY, LENOVO,  IBM Lenovo, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA

Oferujemy szeroką gamę baterii do laptopów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz baterie od oryginalnych producentów lub baterie marki FULL-POWER.cz

Baterie FULL-POWER.cz  mają wysokiej jakości ogniwa marki Samsung  o wyższej pojemności niż standardowe baterie do laptopa. Wszystkie nami oferowane baterie zawierają Li-Ion lub Li-pol ogniwa. Ich zaletą jest. Iż nie muszą być one cały czas podłączone do gniazdka. Jest lekka i przeznaczona do konkretnego modelu laptopa. Większość baterii jest dostępna w naszym magazynie. Kiedy złożysz zamówienie do godz.14-tej, i zamienna bateria do laptopa jest w magazynie, towar otrzymasz następnego dnia.

Jak poznać, że bateria jest wadliwa ?

Wadliwą baterię poznasz, kiedy ma ona słabą wytrzymałość (pojemność) i przy pełnym naładowaniu nie wytrzyma nawet godzinę lub tylko parę minut. Bateria nie musi nawet wykryć laptopa lub może być ona pęknięta. W takim przypadku polecamy kupić nową zamienną baterię do laptopa.

JAKi rodzaj baterii wybrać do laptopa ?

Zamienną baterię można znaleźć za pomocą wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wpisać nazwę baterii lub model laptopa. Pojemność może się nieco różnić od oryginalnej baterii. Im pojemność (mAh) jest wyższa, tym dłużej potrafi laptop pracować na samej baterii. Przy wyborze baterii do laptopa należy wziąć pod uwagę napięcie (Volt), które musi być zgodne z oryginalną częścią zamienną i to 10.8V / 11.1V lub 14.4V / 14.8V.

Jeżeli nie jesteś pewny co do wyboru, skontaktuj się z nami pod numerem tel. +420 417 639 502 lub napisz do nas na info@wymiana-wyswietlacza.pl.

W jaki sposób używać baterię ?

 Wkładając baterię po raz pierwszy do laptopa, należy całkowicie ją naładować. Kiedy jest już ona naładowana, odłącz adapter i rozładuj baterię w normalny sposób. Jednak nie można ją rozładować do mniej niż 7-10% swej pojemności. Powtórz ten proces co najmniej trzy razy z rzędu. Cykl wielokrotnego ładowania aktywuje elektronikę, aby umożliwić ładowanie i rozładowywanie.  Żywotność baterii odzwierciedla się w sposobie jej używania. Przy optymalnych warunkach bateria może wytrzymać 500 cykli ładowania. Otrzymasz kompletną instrukcję dotyczącą korzystania z baterii wraz z baterią. Gwarancja na wady akumulatora wynosi 2 lata. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z wymiany baterii i zapraszamy do współpracy.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów