Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

HP Compaq Mamy 314 produkty.

Szukaj prostologo_hp

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa HP według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW HP – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

 
 

HP

Bill Hewlett i Dave Packard założyli firmę Hewlett-Packard Company w 1939 roku. Jej wielki sukces był jednym z jej pierwszych dużych interesów dla nikogo innego niż Walt Disney Studios. Do lat 90. XX wieku produkowali produkty elektroniczne bez szczególnego nacisku na rolnictwo i przemysł. Stopniowo HP zaczął ekspansję na rynki europejskie i azjatyckie, a w 1966 roku dołączył do branży komputerowej. Już w latach 70. renomowany magazyn Wired, producent HP, był pierwszą firmą produkującą masowo produkowane komputery. Obecnie HP jest jednym z wiodących światowych producentów i twórców komputerów, laptopów i elektroniki. Oferuje kompleksowe i niedrogie rozwiązania IT dla domów i firm każdej wielkości.

CZĘŚCI ZAMIENNE HP

Wbrew temu, że laptopy HP są znane dzięki swojej jakości, może zaistnieć sytuacja, w której niektóre elementy naszego laptopa zostaną uszkodzone i wymagają wymiany w celu zachowania funkcjonalności urządzenia. Nie musisz od razu wyrzucać laptopa, po prostu kup odpowiedni zamiennik HP, a notebook okaże się nowy. Szeroka gama części zamiennych HP obejmuje wszystko, od klawiatur, matryc, po ładowarki i akumulatory. Wszystkie oryginalne części zamienne HP można kupić w korzystnych cenach – przekonaj się!

MATRYCE LCD HP

Niezależnie od tego, czy używanie laptopa HP psuje pęknięta matryca lub uszkodzone piksele, nie musisz rozglądać się za nowym laptopem. Wystarczy wymienić matrycę! Możesz otrzymać zamienną matrycę HP we wszystkich rozmiarach ekranu,  w matowej lub błyszczącej wersji. Po prostu wybierz model i typ laptopa z oferty, a zobaczysz listę zamiennych matryc HP bezpośrednio dla twojego komputera. Nie ryzykuj uszkodzenie komputera, instalując nieoryginalne części i zaopatrz się w  oryginalną matrycę zamienną HP, którą można kupić w dobrej cenie i z dwuletnią gwarancją!
W naszym centrum serwisowym wymienimy matrycę ekspresowo. 2 lata gwarancji!

 

ZAMIENNE KLAWIATURY HP

Często i intensywnie używane klawiatury są najczęściej narażone na uszkodzenia manualne. Jeśli niepokoi Cię brakująca lub źle działająca literka, zaopatrz się w zamienną klawiaturę HP i ponownie używaj swojego laptopa. Klawiatury zamienne HP można kupić do wszystkich modeli laptopów HP w bardzo przyjaznej cenie!

ZAMIENNE BATERIE I ŁADOWARKI HP

Czy twój laptop nie wytrzyma bez zasilania zbyt długo? Potem przyszedł czas na zakup  baterii zastępczej HP. Bateria zastępcza HP zapewnia, że laptop będzie znów prawidłowo funkcjonować, ale docenisz to również, kiedy będziesz musiał pracować z laptopem przez długi czas bez zasilania - bateria zastępcza jest zawsze dobra, prawda? Przyda się również ładowarka zastępcza HP, która zastąpi niedziałający adapter lub zapewni, że nie będziesz potrzebował nosić jednego adaptera przez cały czas. Wybierz jeden z wielu adapterów zastępczych HP i ułatw sobie życie!

Wyświetl kolejnych 10 artykułów