Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Złącza zasilania Mamy 8715 produkty.

Złącza zasilania


 
Ponad 7000 modeli laptopów DC JACK złącza zasilania i większość W MAGAZYNIE! 

 

Nowe złącza zasilania do laptopów

ACER, ASUS, MSI, PACKARD BELL, FUJITSU SIEMENS, PANASONIC, PHILIPS, APPLE, BENQ, COMPAQ, DELL, EMACHINES, GATEWAY, LENOVO,  IBM LENOVO, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA.

 

Výměna-displeje.cz s.r.o. oferuje sporo złącz, po angielsku (DC JACK) do Twojego laptopa. Złącza są zawsze oryginalne, tej samej jakości niż pierwotne.

Parę informacji o złączach zasilania

Funkcjonalne złącze zasilania w laptopie jest bardzo ważne dla zasilania adaptera. Jeżeli masz urwane lub poluzowane złącze zasilania w swoim laptopie, nie martw się, nasza firma Výměna-displeje.cz zajmuje się również tego typu wymianą. Uszkodzone złącze zasilania wymienimy za nową część zamienną. Wymiana złącza zasilania w laptopie polega na całkowitym demontażu laptopa, odłączeniu oryginalnego złącza i zasilaniu nowego, a następnie złożeniu i przetestowaniu laptopa.

 

Co wtedy, kiedy naprawę zostawię na później?

Nie zwlekaj z wymianą złącza zasilania, ryzykując uszkodzenie innych części laptopa. Jeśli którakolwiek z opisanych usterek pojawi się na twoim laptopie, skontaktuj się z nami. W naszym centrum serwisowym zatrudniamy doświadczonych techników. Rozwiążemy ten problem za Ciebie.

 

Można wymianę złącza dokonać samemu?

Jeśli dokonasz wymiany złącza zasilania samemu, wyślemy ci samo złącze zasilania. Ale nie zapominaj, że zalecamy to tylko doświadczonemu technikowi. Nie próbuj dokonać wymiany, jeżeli nie masz doświadczenia, w lepszym wypadku uszkodzisz swojego laptopa. W naszym e-sklepie znajdziesz złącza zasilania wszystkich znanych marek, takich jak Acer, Packard Bell, Asus, Lenovo, Hewlett-Packard, Sony Vaio, Dell, MSI i wiele innych ...

 

 

Możesz go znaleźć na naszej stronie internetowej za pomocą wyszukiwarki w prawym górnym rogu. Lub możesz  skorzystać z naszego online czatu lub adresu e-mail info@wymiana-wyswietlacza.pl, i chętnie pomożemy w wyborze zamiennego złącza zasilania. Nasi sprzedawcy wyślą Ci ofertę na nowe złącze zasilania lub jego wymianę Zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że pomożemy rozwiązać Twój problem, a Twój laptop znów stanie się w pełni funkcjonalny.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów