Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Advent Mamy 29 produkty.

Szukaj prostologo_advent

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Advent według marki i modelu.

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Advent – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Advent

Advent nie należy do producentów, który byłby tak znany na naszym rynku jak w swoim kraju, którym jest Wielka Brytania. Tutaj jest uważany za sprzedawcę różnych produktów komputerowych, zaczynając od najprostszej klasyki jak adaptery lub laptopy. Jednak oferta obejmuje również komputery stacjonarne, lub wszystkie urządzenia peryferyjne jak matryce LCD- matryce monitora, który oglądasz. Mamy na myśli również kamerki internetowe, myszki komputerowe, klawiatury lub inne akcesoria do komputerów stacjonarnych i laptopów. Cały asortyment uzupełniają tablety.

POD SWOJĄ WŁASNĄ MARKĄ

Bardzo interesującą cechą firmy Advent jest to, że współpracuje z wiodącymi producentami komputerów, takimi jak Lenovo, Dell, HP, ale także Acer lub Toshiba. Dzięki tak bliskiej relacji Advent może oferować produkty pod własną marką, bez uszczerbku dla jakości lub niezawodności oferowanych produktów - idealnym przykładem są zasilacze. Oczywiście oferuje również serwis w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjny.

SZEROKA GAMA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Dzięki współpracy z konkretnymi producentami jest firma Advent w stanie dostarczyć na światowy rynek również części zamienne. Są one powiązane z oferowanym asortymentem. Dziś jest obecna w wielu krajach europejskich, zarówno wśród dealerów, jak i w różnych centrum usług, które sprzedają nie tylko produkty Advent, ale również korzystają z naprawy poprzez wymianę. Idealnym przykładem są baterie – akumulatory np. do laptopów. Ale odnoszą się także do ładowarek i innych akcesoriów. Nawet w przypadku produktów z tego segmentu, firma opiera się na najwyższej jakości dostarczanych produktów w ramach procesu produkcyjnego.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów