Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Gateway Mamy 101 produkty.

Szukaj prostologo_gateway

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Gateway według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW GATEWAY – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

 
 

Gateway

Chociaż Gateway jest czysto amerykańską firmą, nie oznacza to, że koncentruje się tylko na tym rynku, na którym dostarcza adaptery, zasilacze lub komponenty komputerowe. Logicznie rzecz biorąc, obejmuje ono zarówno północ, jak i południe kontynentu, ale ma także wiele oddziałów w Azji, w tym w Chinach. Jakość świadczonych usług jest również tradycją, ponieważ sama firma została założona w 1985 roku - w tym czasie produkowała już pierwszą klawiaturę. W ciągu kilku lat wzrostu firma stała się jedną z najbardziej znanych marek technologicznych. Wszystko to za sprawą założyciela, którym był Ted Waitt, któremu udało się zrealizować wszystkie swoje wizje.

Firma uzyskała wiele wyróżnień

Fakt, że Gateway naprawdę może pochwalić się całym mnóstwem pozytywnych rezultatów, potwierdza również kilka nagród, które otrzymała. Najcenniejszą jest z pewnością ta z 1991 roku, kiedy otrzymała swoją krajową nagrodę za swoje produkty. Jednak rozwój ten rósł, a jednym z sukcesów było również wejście na giełdę. W szczególności New York Stock Exchange - stało się to w 1997 roku.

Współpraca z firmą acer

Kluczową umową dla całej firmy Gateway była z pewnością umowa o współpracy z marką eMachines, a później z całą firmą Acer, która również korzystała z wysokiej jakości baterii-akumulatorów. Dzięki temu jest jedną z wiodących firm IT na świecie, a jej komponenty są używane w notebookach Acer, a także w wielu innych, takich jak matryce LCD – wyświetlacze najbardziej popularne. Obecne dane wskazują, że Gateway, w połączeniu z Acer, jest trzecią co do wielkości firmą komputerową na świecie. Produkty, które koncentrują się głównie na komputerach, laptopach, ładowarkach i oczywiście technologii obrazowania w postaci monitorów oraz części zamiennych.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów