Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Packard Bell Mamy 149 produkty.

Szukaj prostologo_packard_bell

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Packard Bell według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW PACKARD BELL – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

 
 

Packard Bell

Nierzadko powstają najwięksi producenci komputerów i komponentów komputerowych, na przykład wąsko profilowana spółka zależna. Jedną z nich jest także Packard Bell, holenderska firma, która wchodzi w skład gigantycznego Acera. Chociaż początki nazwy Packard Bell mają w 1926 r. i w firmie zajmującej się produkcją sprzętu radiowego, obecna firma wykorzystująca inne źródła została założona później, a mianowicie w 1986 r. Powód utworzenia był oczywisty- aby zaspokoić zapotrzebowanie klienta na określone towary, w tym różne adaptery i technika komputerowa Oczywiście dzisiejszym najbardziej znanym produktem jest laptop Packard Bell.

TANIA ALTERNATYWA DLA PRODUKTÓW KLASYCZNYCH

Wspomniane zapotrzebowanie klientów związane było głównie z niską ceną, szczególnie w USA i Kanadzie. Idealnym przykładem jest matryca LCD - matryca o niskiej cenie i zużyciu energii. To tutaj firma produkowała swoje komputery do 2000 roku. Następnie przeniosła swoją działalność do Europy i Afryki, gdzie doświadczyła podobnej chwały jak za oceanem. Zwłaszcza dzięki takim produktom jak laptop Packard Bell Easynote lub Packard Bell Dot S. Oczywiście oferta została uzupełniona szeroką gamą komponentów, takich jak klawiatury, z których powstały części zamienne Packard Bell.

KILKA WYMIAN WŁAŚCICIELI

Chociaż firma powstała jako sam przedsiębiorca, kilku właścicieli wzięło udział w jej istnieniu. Jak już wspomnieliśmy, Packard Bell posiada teraz Acera. W przeszłości był to jednak producent NEC, który był za nim od prawie lat 90. XX wieku. Należy zauważyć, że nazwa nie ma nic wspólnego z gigantem Hewlett Packard, a więc podobieństwo werbalne jest w rzeczywistości przypadkowe. Producent nawet nie próbował zdobyć firmy. Produkuje swoje komponenty, baterie - akumulatory, ładowarki i inne konkurencyjne produkty.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów