Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Samsung - Laptop Mamy 99 produkty.

Szukaj prostologo_samsung

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa SAMSUNG według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Samsung - MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Samsung

Trzeci co do wielkości konglomerat na świecie i największy w Korei Południowej. To właśnie Samsung, obecnie znany głównie jako producent elektroniki - podobnie jak Acer. Najbardziej znane są oczywiście telefony komórkowe, takie jak Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3 lub Samsung Galaxy S5. Używają najwyższej jakości matryce LCD – matryca. Co ciekawe, telefony nie są jedynym kluczowym obszarem. Warto wspomnieć  również o Samsung Heavy Industries, który dziś należy do jednego z największych producentów statków. Tutaj również sięga źródło pieniędzy.

START W 1938 ROKU

To podziwiające, co mogła osiągnąć firma założona w 1938 roku jako stosunkowo małe przedsiębiorstwo, które później zaczęło produkować cukier lub oferowało usługi w sektorze ubezpieczeniowym. Główny przełom nastąpił w 1983 roku, kiedy firma wyprodukowała swój pierwszy chip komputerowy oraz adaptery graficzne. Od tej pory wiadomo było, co będzie jednym z jej kierunków. Dziś to nie tylko telefony Samsung, ale także tablety, klawiatury, telewizja i inne urządzenia elektroniczne, które mamy w domu.

WALKA Z KONKURENCJĄ

Mimo że firma jest uważana za leadera światowego rynku i ma filie w prawie wszystkich krajach Azji, USA i Europie, wciąż zmaga się z konkurencją. Niedawno wyprzedziła gigantyczną firmę Sony, ale nadal przyciąga wizjonerską firmę Apple. Konkuruje głównie z nowatorskimi podejściami i jakością swoich produktów, co widać zarówno w końcowych produktach, jak iw postaci bezpośrednio dla nich przeznaczonych części zamiennych. Zaletą są baterie-akumulatory, które wytrzymają przez długi czas bez potrzeby stosowania ładowarki - są również pozytywne. Oczywiście są one również kluczową częśćią rynku w dziedzinie telefonów, tabletów i elektroniki.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów