Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

eMachines Mamy 81 produkty.

Szukaj prostologo_emachines

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa eMachines według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW emachines – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

eMachines

Pod nazwą eMachines ukrywa się firma, za którą stoi światowej sławy firma w dziedzinie technologii komputerowej, a mianowicie Acer. Ta stworzyła tę filię wyłącznie w celu stworzenia serii komputerów klasy low-end i laptopów, które byłyby przeznaczone dla osób o niskich dochodach, a zatem obniżałyby ogólne wymagania dotyczące wydajności. Niemniej jednak, komponenty takie jak klawiatury, baterie - akumulatory lub ładowarki - spełniły swoje wymagania jakościowe. Firma została założona w 1998 roku, kiedy ten pomysł zaczął się realizować. Pierwsze komputery sprzedawane pod marką eMachines zostały wycenione na około 400 USD, 500 USD i 600 USD. Były to ceny, które nie konkurowały pod tym względem.

AŻ DO ROKU 2012

Była to stosunkowo niewielka filia, o czym świadczy fakt, że w firmie było mniej niż 150 pracowników, głównie na stanowiskach produkcyjnych. Mimo to eMachines zdołał wyprodukować i sprzedać od 1 do 2 milionów komputerów rocznie. No i oczywiście na całym świecie dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji Acer. Jest to również związane z faktem, że klienci mogli również korzystać z usługi Acer eMachines, jeśli wystąpiły jakiekolwiek usterki na urządzeniu. Części zamienne i oczywiście, sieć centrum usług są nadal dostępne, mimo że oddział ten zdecydowanie zaprzestał działalności w 2012 roku. Nie ma więc problemu z dostarczeniem zasilaczy, adapterów lub czegokolwiek innego.

LAPTOPY, KTÓRE BYŁY DOMENĄ

To przede wszystkim laptopy eMachines, które zdominowały dziedzinę techniki komputerowej, dzięki swojej cenie. Niestety, dzięki tanim produktom, Acer miała raczej słabą reputację. Jednak urządzenia takie jak eMachines E525, eMachines E640 lub eMachines E442 były jednymi z najlepszych rozwiązań do użytku standardowego lub biurowego. Mieli wysokiej jakości matryce LCD - wyświetlacze zgodne ze standardem. Ale cena była również związana z faktem, że części zamienne do Acer eMachines były jednymi z najtańszych, dzięki czemu popularność laptopów, a także komputerów znacznie się zwiększyła.


Wyświetl kolejnych 10 artykułów