Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Toshiba Mamy 356 produkty.

Szukaj prostologo_toshiba

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Toshiba według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW TOSHIBA – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Toshiba

Toshiba to międzynarodowa korporacja produkcyjna, która powstała w Japonii i która w przeszłości, ale też obecnie, tak samo jak Acer dyktuje różne kierunki głównie w zakresie towarów konsumpcyjnych, ale także infrastruktury lub elementów elektronicznych, w tym adaptery i zasilacze, a także części zamienne. Pod względem wielkości i sukcesu Toshiba jest piątym największym na świecie producentem komputerów. Zarówno klasyczny komputer stacjonarny, jak i laptop Toshiba są oczywiście wliczone w tej liście. Interesujące w całej historii jest to, że początki firmy sięgają do 1975 roku, ale prawdziwa Toshiba, jaką znamy dzisiaj, powstała w 1939 roku, łącząc się z inną firmą w tej dziedzinie. Obecnie liczba pracowników przekracza 200 000, a wyniki finansowe prawie 6 500 mld jenów.

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW

Jak wspomnieliśmy, kluczem do sukcesu firmy były zarówno klawiatury i komputer, jak i laptopy, które wprowadzono na rynek w kilku seriach. Najbardziej znaną była wysokiej jakości Toshiba Satellite znana doskonałą trwałością dzięki wysokiej klasy bateriom-akumulatorom, ale również wysokiej klasy ładowarkom z szybkim dostarczaniem energii. Wskaźnikiem była minimalna awaryjność, dlatego serwis Toshiba w tym kierunku naprawiał tylko banalne usterki. Obecnie oferta obejmuje tablety, dyski zewnętrzne, drukarki, telewizory lub aparaty fotograficzne. Nadal wykorzystywane są matryce LCD -matryca, która była na samym początku.

POD WŁASNĄ MARKĄ

Chociaż wielu graczy z segmentu IT dostarcza tylko innym producentom, ta firma dostarcza produkty do klientów końcowych, pod własną marką. Części zamienne Toshiba są tak samo jak produkty końcowe dystrybuowane przez oficjalne filie, jaką jest u nas Toshiba.pl.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów