Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Matryca do laptopa Mamy 380013 produkty.Matryca do laptopaU nas zawsze kupisz tylko matrycę LCD bez wadliwych pikseli!

 

ZAMIENNA MATRYCA LCD DO LAPTOPA

 CZY WYBIERASZ WYŚWIETLACZ NA NOTEBOOK?

 

Firma Výměna-displeje.cz s.r.o jest znana na terenie całych Czech. Klienci ją pamiętają dzięki kilka tysięcom zrealizowanych wymian matryc LCD w całych Czechach, jak i również dostarczonym kilka dziesiąt tysięcom części zamiennych do swoich klientów, od których odzyskuje realne opinie na portalu HEUREKA.

W JAKI SPOSÓB MOŻE DOJŚĆ DO USZKODZENIA MATRYCY?

Np. kiedy laptop spadnie na ziemię i kantem uderzy o ramkę ekranu, dojdzie do stłuczenia matrycy LCD. Lub kiedy zostawisz na klawiaturze USB flashdysk i zamkniesz matrycę, matryca pęknie. Matrycę można uszkodzić również płynem do picia, który wylejesz na laptop. Sposobów na jakie można uszkodzić matrycę laptopa jest naprawdę dużo.

JAKOŚĆ SPRZEDAWANYCH LCD MATRYC W E-SKLEPACH?

Matryca to jedna z najważniejszych części laptopa, która decyduje przede wszystkim o funkcjonalności jak i również o jakości wyświetlania, ponieważ matryca laptopa służy jako urządzenie do wyświetlania tekstu lub obrazu w różnej postaci. Dlatego chcemy, żeby matryca była dobrej jakości. Dlatego właśnie jest tak ważne mieć dobrej jakości panel LCD, żeby praca z laptopem była jak najbardziej przyjemna i matryca nie cierpiała z powodu wielu wad. Výměna-displeje.cz s.r.o. oferuje nowe matryce LCD od oryginalnych producentów, w zakładce „Używane części” znajdą Państwo również używane LCD matryce. Co do jakości i oryginalności, ponieważ chodzi o bardzo specyficzną branżę wymagające wysoką jakość, żadne nieoryginalne LCD matryce do laptopów nie istnieją. Do naszych producentów matryc należą np.: AUO, Chi Mei, Innolux, LG Phillips, Samsung, Hyundai BOE, Chunghwa, Hannstar, Hitachi, ID Tech, IVO, Quanta, Sharp, Toppoly, Toshiba Matsushita. Oczywiście gwarantujemy wysokiej jakości matryce i w magazynie mamy tylko LCD klasy A+ czyli bez wadliwych pikseli.

MATOWA LUB BŁYSZCZĄCA MATRYCA?

W magazynie trzymamy matową jak i błyszczącą wersję matrycy. Warstwa ochronna, która chroni matrycę przed uszkodzeniem może mieć również znaczny wpływ na właściwości matrycy. Matowa powierzchnia o wiele gorzej odbija promienie słoneczne, i to jet jego największą zaletą. Dlatego przy pracy bezpośrednio na słońcu nie ma potrzeby na tyle jasnego panelu, żeby tekst wyświetlany na matrycy był czytelny. W tej kwestii są bardzo nieprzyjemne błyszczące powierzchnie, które są na słońcu bardzo często nie do użycia. W ciemniejszym pomieszczeniu jednak potrafią podkreślić kolory, w wyniku czego obraz jest bardziej kolorowy i wyraźny.

NIE DAJESZ RADĘ Z WYBOREM?

Jesteśmy w stanie zaoferować szybką oraz wysokiej jakości dostawę, lub wymianę matrycy u nas w bardzo przyjaznej cenie. Więcej informacji uzyskasz na infolinii +420 417 639 502 lub na online czacie. Bardzo chętnie pomożemy w kwestii wyboru odpowiedniej matrycy do twojego modelu laptopa.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów