B156HAK02.2 matryca do laptopa 15,6“ 40pin IPS 60Hz FHD LED - Matowy
Matryca do laptopa – ekran B156HAK02.2 15,6“, 40 pin IPS, 1920x1080 FHD, LED, Z powierzchnią dotykową, 60Hz, Matowy
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAK02.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAK02.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 15,6"
  • Rozdzielność: (1920x1080 FHD) 60Hz
  • Konektor: 40 pin IPS
  • Podświetlenie: LED
  • Wyjątek: Z powierzchnią dotykową
  • Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAK02.2
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność FHD 1920x1080, 60Hz, z powierzchnią dotykową, LED podświetlenie, 40 pinowy IPS konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).