Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Sony Vaio Mamy 218 produkty.

Szukaj prostologo_sony_vaio

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Sony Vaio według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW SONY VAIO – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

 
 

Sony VAIO

Jak sama nazwa wskazuje, Sony VAIO jest częścią gigantycznej firmy (takiej jak Acer) zajmującej się elektroniką, a mianowicie firmy Sony. Chociaż dzisiaj firma znana jest pod tą nazwą, obecnie używana nazwa to Vaio Corporation. Firma jest stosunkowo młoda w stosunku do swojej historii, ponieważ powstała w 1996 roku, właśnie jako część Sony, która ma tylko 5 procent jej udziałów w firmie.

KLUCZOWE PRODUKTY I ICH ROZWÓJ

Zawsze był to tylko jeden główny produkt, mianowicie laptop Sony VAIO, wykorzystujący najwyższej klasy matryce LCD - matryca, która wciąż jest używana. Później nastąpiła jednak ogólna zmiana w podejściu firmy, która stopniowo zaczęła rozszerzać się z obszaru laptopów na inne obszary, wykorzystując nie tylko adaptery graficzne i zasilacze. Przede wszystkim są to urządzenia mobilne, które są obecnie dystrybuowane na całym świecie. Jednak produkcja komputerów nie została całkowicie zakończona. Dziś można je kupić w popularnych modelach, takich jak Sony VAIO FIT 15E lub Sony VAIO PRO13 głównie w Japonii. Ponadto firma pozostaje strategicznym dostawcą, od części zamiennych, od większych komponentów po drobiazgi takie jak klawiatury.

VLASTNÍ ŘEŠENÍ SPOJENÉ S OPERAČNÍM SYSTÉMEM

Były to nie tylko wysokiej jakości i unikatowe urządzenia pod względem parametrów technicznych, ale laptopy Sony VAIO były także doskonałe dzięki wykorzystaniu własnego centrum multimedialnego, które również było podłączone do komputerów stacjonarnych. To sprawiło, że logiczne było korzystanie z własnego rozwiązania i własnych narzędzi, szczególnie w zakresie rozrywki, ale także zwykłych czynności. Wpływ na jakość miały również dobre baterie - akumulatory, które umożliwiały pracę nawet przez długie godziny bez użycia ładowarki. Jednak najnowsze notebooki są dostępne tylko z systemem operacyjnym Windows 8.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów