Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

BenQ Mamy 25 produkty.

OFEROWANE MODELE

Wybierz części zamienne do Twojego laptopa Chcę naprawę!Matryce LCD, Klawiatury, Baterie, Zasilacze, Złącza, Zawiasy, i inne części


logo_vyrobce_asus logo_vyrobce_acer logo_vyrobce_apple logo_vyrobce_emachines logo_vyrobce_dell logo_vyrobce_fujitsu
logo_vyrobce_hp logo_vyrobce_lenovo logo_vyrobce_packardbell logo_vyrobce_samsung logo_vyrobce_sony logo_vyrobce_toshiba

Szukaj prostologo_benq

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa BenQ według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

Części zamienne do laptopów Benq – matryce lcd, klawiatury, baterie, ładowarki, złącza i inne.

 
 

BenQ

Firmę BenQ z pewnością nie jest niezbędne przedstawiać użytkownikom komputerów, technologii konsumenckich i komunikacyjnych - jest podobna do Acera. Jest to stosunkowo nowa firma, która powstała w 2007 roku. W związku z nazwą, należy dodać, że BenQ to firma tajwańska, założona przez inną firmę, mianowicie Qisda. W przeszłości właśnie ona używała tej nazwy,kiedy produkowała na przykład baterie – akumulatory oraz ładowarki. I chociaż początki firmy mogą wydawać się bardziej złożone, oferta produktów jest prosta w tym kierunku.

OD KONKRetnych produktów po części zamie

W związku z ofertą zdecydowanie konieczne jest zacząć od najbardziej popularnych możliwości przy wejściu na globalny rynek. Należą do nich aparaty fotograficzne, w których BenQ G1 jest okrętem flagowym. W asortymencie nie brakuje również projektora BenQ ani innych adapterów do obrazowania, które mogą być używane w sferze prywatnej lub szkolnej. To, że firma zdecydowała się konkurować z innymi firmami, demonstruje również kamerka akcji BenQ SP2. Jeśli powrócimy do tradycyjnej sfery, ważne jest, aby powiedzieć, że podstawą asortymentu jest jakakolwiek matryca LCD – wyświetlacz do laptopów, komputery i komórki – jak np. BenQ f5,  lub monitor BenQ do komputerów stacjonarnych. Ale są to również telewizory plazmowe, drukarki, odtwarzacze muzyki, laptopy i netbooki oraz powiązane części zamiennie lub klawiatury.

Siemens a Qisda

Obecnie jednak firma nie jest tylko oddzielną dywizją, ponieważ jak świadczą same produkty, ciągle się rozwija. Przykładem jest firma macierzysta Qisda, która koncentruje się na rozwoju elektroniki, a także mobilnej dywizji firmy Siemens, którą firma BenQ kupiła w 2005 roku.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów