Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Acer Mamy 668 produkty.

Części zamienne do laptopów acer – matryce lcd, klawiatury, baterie, ładowarki, złącza i inne.

Acer

Firma Acer ma ponad trzydzieści lat tradycji na rynku IT. Marka Acer to w ogółe największa azjatycka firma  i czwarta co do wielkości w świecie komputerów. Firma Acer powstała w 1976 roku i początkowo z jedenastu członków wzrosła do dzisiejszych gigantycznych rozmiarów i zyskała popularność na całym świecie. Laptopy firmy Acer znane są dzięki świetnemu stosunku mocy do ceny i są jednym z najpopularniejszych laptopów w całej Europie. Na rynku europejskim produkty Acer można znaleźć również pod markami HP lub DELL. W 2001 roku doszło do rozdzielenia oddziału komunikacji i multimediów nazwanym BenQ, i Acer skoncentrował się wyłącznie na produkcji laptopów, komputerów i monitorów LCD.

części zamienne Acer

V dzisiejszych czasach nosimy laptopy cały czas ze sobą, więc nie jest żadnym wyjątkiem, iż przez nieustanne przenoszenie może dojść do ich uszkodzenia. Nawet w takich sytuacjach firma Acer jest gotowa zaoferować szeroką gamę części zamiennych Acer. Nieważne czy potrzebujesz matrycę, klawiaturę lub baterię do swojego urządzenia Acer – u nas znajdziesz wszelkie części zamiennie Acer w przyjaznych cenach.

matryce Acer 

Potrzebujesz wymienić matrycę w swoim laptopie Acer? Jest ona pęknięta lub ma wadliwe piksele ? Wybierz zamienną matrycę Acer z naszej oferty i ciesz się obrazem wysokiej jakości. Po prostu wybierz model swojego laptopa i wyświetlą się tylko odpowiednie matryce LCD do laptopów Acer. Chociaż Acer produkuje własne matryce LCD, często instaluje matryce innych producentów w sowich laptopach, dlatego zamienne matryce do laptopów Acer nie muszą być firmy Acer. Jest to jednak oryginalna zamienna matryca LCD w przyjaznej cenie oraz dwuletnią gwarancją.

W naszym centrum serwisowym wymienimy matrycę ekspresowo. Z dwuletnią gwarancją!

klawiatury zamienne Acer

Klawiatura - jako najczęściej używana część laptopa - jest często narażona na uszkodzenia manualne i nadejdzie  czas jej wymiany. Pożegnaj się z brakującymi literami i cyframi na klawiaturze i wybierz zamienną klawiaturę Acer do swojego laptopa. U nas kupisz klawiaturę Acer do wszystkich modeli laptopów i możesz tak liczyć na jakość oraz kompatybilność.

Zamienne baterie i ładowarki  Acer

Chcesz, żeby Twój laptop wytrzymał bez ładowania tak długo, jak to tylko możliwe? Musisz więc po pewnym czasie kupić baterię zastępczą Acer. Raczej zaufaj oryginalnym ładowarkom Acer w przyjaznych cenach z naszej oferty niż tanim zamiennikom. Oprócz baterii oferujemy również zamienne adaptery Acer do wszystkich modeli laptopów. Niezależnie od tego, czy Twoja ładowarka nie działa lub chcesz kupić ładowarkę podróżną, wybierz ładowarkę zastępczą Acer z naszej oferty.

 

 Szukaj prostologo_acer

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Acer według marki i modelu.
Wyświetl kolejnych 10 artykułów