Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Microstar MSI Mamy 3 produkty.

Szukaj prostologo_msi

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa MSI według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW MSI – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

MSI

Firmę o nazwie MSI nie trzeba ludziom z branży komputerów specjalnie przedstawiać. Jest to firma, której źródła trafiają do Chin, a jej dokładna nazwa to Micro-Star International. Od momentu powstania, w 1986 r., firma jest producentem sprzętu komputerowego. Konkretnym produktem, którym firma podbiła świat, są z pewnością płyty główne i ich adaptery. Utworzono zarówno komputery stacjonarne, jak i laptop MSI. Oprócz tego asortymentu są to także produkty sieciowe, klawiatury, serwery lub elektronika użytkowa. Oczywiście części zamienne MSI wchodzą w skład asortymentu.

KOMPATYBILNOŚĆ ORAZ INOWACJA

Powodem, dla którego ten producent stał się dobrym wyborem  w dziedzinie komputerów, jest również to, że płyty główne są kompatybilne zarówno z procesorami AMD, jak i Intel. Jednak płyty oferowały także wsparcie dla rozwiązań wieloprocesorowych i, oczywiście, obsługę różnych kart graficznych, co umożliwiło korzystanie z różnych matryc LCD - najbardziej pożądanej w tym czasie. W tym kierunku firma przeszła znaczny rozwój i dziś jest dumna ze swojej własnej technologii dwurdzeniowych ogniw.

DO CAŁEGO ŚWIATA

O tym, że jest to firma globalna, świadczy fakt, że chociaż centrum rozwoju i zakłady produkcyjne znajdują się w Chinach, produkty są dystrybuowane na całym świecie. Nawet u nas ma firma swoją filię (tak samo jak konkurent Acer) pod nazwą MSI.cz. Dzięki temu możemy łatwo uzyskać laptopa, który ma wysokiej klasy baterie-akumulatory oraz zasilacze. Części zamienne MSI są również dostępne. Te są tak samo jak cały asortyment naprawdę najwyższej jakości.

Wyświetl kolejnych 3 artykułów