Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Zasilacze do laptopów Mamy 126 produkty.

 Zasilacze do laptopów


Kup zastępczy zasilacz i pracuj wygodnie w domu i w pracy....
.... bez przenoszenia zasilacza w obydwa miejsca!


Zamienny zasilacz do laptopa

ACER, ASUS, MSI, PACKARD BELL, FUJITSU SIEMENS, PANASONIC, PHILIPS, APPLE, BENQ, COMPAQ, DELL, EMACHINES, GATEWAY, LENOVO,  IBM LENOVO, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA.

Výměna-displeje.cz s.r.o. oferuje szeroką gamę adapterów do Twojego modelu laptopa. Oferujemy tylko wysokiej jakości zasilacze od zaufanego dostawcy w rozsądnych cenach. Ładowarka jest integralną częścią laptopa, bez której laptop prawie nie działa. Nie zaszkodzi posiadanie więcej niż jednego adaptera. Korzystając z ładowarki, jesteśmy oczywiście uzależnieni od zasilania z gniazdka.

 

 Jak sprawdzić że zasilacz jest wadliwy lub nie działa?

Zasilacz jest wadliwy, jeśli nie można włączyć lub doładować laptopa. Oczywiście warto wypróbować inną ładowarkę w funkcjonalnym laptopie i sprawdzić, czy on ładuje się, ponieważ w laptopach często uszkadzają się złącza zasilania i nie jest to usterka zasilacza. Zasilacz / adapter może mieć uszkodzony kabel lub wtyczkę lub elektronikę wewnątrz. Nie próbuj samodzielnie rozmontowywać zasilacza, może to być bardzo niebezpieczne!

 

 Jak wiem, który zasilacz nadaje się do mojego laptopa?

Można to określić w zależności od modelu laptopa lub part numeru  na adapterze. Ważny jest również wybór mocy (ampery = A, W = W, Volty = V). Zaleca się, aby dane były takie same jak na oryginalnych adapterach. Jeśli nie dajesz rady  z wyborem zasilacza do laptopa, chętnie Ci pomożemy. Zadaj pytanie na info@wymiana-wyswietlacza.pl lub skontaktuj się z nami na czacie online lub infolinii +420 417 639 502. Złącza są dostępne w magazynie dla większości modeli laptopów, dlatego uważamy, że każdy może znaleźć coś dla siebie. W katalogu mamy zasilacze do 80 tysięcy laptopów. Oferta jest ciekawa również dla kierowców, dla których mamy autoadaptery do wielu laptopów. Dostępność zasilaczy do laptopów jest świetna. Kiedy złożysz zamówienie do godz.14-tej, towar wysyłamy tego samego dnia i następnego dnia roboczego może być on u Ciebie. W takim przypadku nie musisz się martwić, że Twój laptop nie będzie działał następnego dnia! Zapraszamy do współpracy, czekamy na zamówienia i mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych ładowarek.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów