Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Fujitsu Siemens Mamy 80 produkty.

Szukaj prostologo_fujitsu

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Fujitsu Siemens według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW fujitsu – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Fujitsu

Fujitsu zostało założone w Japonii w 1935 roku. Dlatego może znaleźć się wśród firm, które mają w dziedzinie elektroniki oraz techniki komputerowej długą tradycję i sporo doświadczeń. Obecnie Fujitsu ma obrót niecałe 50 bilionów dolarów, co czyni go bardzo silnym partnerem dla produktów związanych z IT - podobnie jak Acer. Próbują wdrożyć nie tylko w segmencie klientów końcowych, ale także w sferze biznesu. Ponieważ sama firma później założyła kilka oddziałów, należy stwierdzić, że dzisiejsze portfolio produktów jest również związane z sektorem telekomunikacyjnym, który obejmuje różne adaptery, mikroelektronikę lub klimat - doskonałym przykładem jest system klimatyzacji Fujitsu, który jest jednym z doskonałych źródeł temperatury.

W WIĘCEJ NIŻ 70 KRAJACH ŚWIATA

Fujitsu działa obecnie w ponad 70 krajach, zatrudniając ponad 185 000 pracowników. Więc zajmują czwarte miejsce wśród firm IT. Skutki dla sukcesu to głównie innowacyjne procesy i technologie. Odbijają się one nie tylko w klasycznych komputerach PC, które oferują, ale są również reprezentowane przez laptopy Fujitsu, które posiadają między innymi najwyższej jakości matryce LCD - wyświetlacz jest jednak najważniejszy. Ścieżkę tej marki reprezentuje również slogan "Możliwości są nieskończone". Wyraźnie mówi, że możliwości są nieograniczone. Towarzyszy mu małe logo symbolu nieskończoności, które wraz z literami J i I stało się jednym z symboli firmy, która także specjalizuje się w drobnych rzeczach, takich jak klawiatury.

CO FIRMA OFERUJE?

Jak już wspomnieliśmy, obecnie flagowym produktem jest dowolny laptop Fujitsu. Do najbardziej znanych należą Fujitsu Lifebook A512, Fujitsu Esprit lub Fujitsu Lifebook AH531, który oferuje idealne baterie - akumulatory. Dzięki synergii z jednym ze strategicznych partnerów, w 1999 roku pojawił się Fujitsu Siemens, który stoi za długoletnim Fujitsu Siemens Amilo bez potrzeby stosowania ładowarki. Oczywiście, oprócz gotowych produktów są również części zamienne Fujitsu lub wspaniałe wsparcie dla użytkowników komputerów, które oferuje prawie którykolwiek serwis laptopów Fujitsu.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów