Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Apple Mamy 36 produkty.

Szukaj prostologo_apple

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa Apple według marki i modelu.

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Apple – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

 

Apple

Dziś firma o prostej i jasnej nazwie Apple, ale w przeszłości firma o nazwie Apple Computer Inc. Od samego początku była związana z jednym z trzech założycieli, Stevenem Paulem Jobsem. Stephen Wozniak i Ronald Wayne również dołączyli do firmy. Założenie miało miejsce w 1976 roku, a dziś firma ma około 450 oddziałów, do których jeszcze nie należą Apple Store. Łączna liczba obecnych pracowników zbliża się do 100 000, czyli bliżej konkurenta Acera.

OD POCZĄTKU INOWACYJNE PRODUKTY

Rozwój firmy można odwzorować w dwóch gałęziach rozwoju. Pierwszymi były głównie komputery osobiste, których celem było konkurowanie z systemem operacyjnym Windows. U tego konceptu firma nadal pozostaje, ale obecna oferta obejmuje również szereg innych produktów. Najbardziej znanym jest na pewno telefon komórkowy Apple iPhone, w szczególności obecny flagowy Apple iPhone 6, który będzie oferował najwyższej jakości matryce LCD - wyświetlacz jest po prostu najważniejszy. Ale podróż firmy prowadziła także przez różne źródła, tablety, w szczególności produkt Apple iPad lub Apple iPad mini. Wszystko uzupełniają również odtwarzacze MP3 znane pod marką iPod. Skupiają się głównie na wytrzymałości i dlatego są do dyspozycji wysokiej jakości baterie-akumulatory.

UNIKALNA KONCEPCJA I PODEJŚCIE

Różnica między firmami a ich konkurentami polega na unikalnym i często innowacyjnym podejściu. Obejmuje to zarówno iOS, wysokiej klasy adaptery graficzne, jak i oprogramowanie do odtwarzania muzyki iTunes, lub  zestaw do tworzenia muzyki iLife. Jednak Apple wyróżnia się również jakością swoich produktów i akcesoriów, takich jak klawiatury, które są dziś jednymi z najlepszych na naszym rynku. Jest to również cena, która znajduje się w segmencie wyższych poziomów cen, jak pokazuje oficjalna strona internetowa apple.cz. To samo dotyczy jeżeli poszukujemy części zamiennych.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów