Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Klawiatury do laptopa Mamy 5693 produkty.

Zamienne klawiatury do laptopów

Klawiatura do laptopa

Jak poznać, iż zaszła potrzeba wymienić starą klawiaturę za nową?

Klawiatura do laptopa może być mechanicznie uszkodzona (nie widać liter na klawiszach lub są one pęknięte, nie podnoszą się do góry z powodu polania płynem). Między częste uszkodzenia klawiatury należy pomijanie liter w trakcie wpisywania lub wyświetlania innych liter odpowiadających temu klawiszowi. Jeśli którakolwiek z wyżej opisanych wad pojawi się na klawiaturze, należy ją wymienić na nową.

 W naszej ofercie znajdziesz klawiatury do laptopów od oryginalnych producentów

 Oferujemy klawiatury znanych marek laptopów, takich jak Acer, Packard Bell, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Toshiba, Samsung i Sony. W naszym asortymencie kupisz klawiatury z czeską lokalizacją w przystępnych cenach. Wymaganą klawiaturę można znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Klawiaturę do laptopa wymieniamy na bieżąco w naszym centrum serwisowym w Kadani. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, zamówimy dla Ciebie odbiór laptopa. Kiedy PPL odbierze Twojego zapakowanego laptopa pod podanym  adresem i przywiezie go do naszego w centrum serwisowego, wymienimy klawiaturę i naprawionego laptopa wyślemy z powrotem. Wszystko trwa od 3-4 dni.

 

Gwarancja  na wymianę oraz nową klawiaturę to 24 miesięcy. W naszej ofercie znajdziesz tylko oryginalne klawiatury od producentów markowych. Wszystkie zdjęcia naszych klawiatur są szczegółowe. Dla każdego produktu można znaleźć szczegółowe zdjęcia. Jeśli chcesz pomóc w doborze klawiatury do Twojego laptopa, możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +420 417 639 502, poprzez e-mail na info@wymiana-wyswietlacza.pl lub napisać na czacie. Czekamy na Twoje pytania.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów