B154EW01 V.7 Kompatibilní matryca do laptopa 15,4“ 30pin WXGA CCFL - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B154EW01 V.7 Kompatibilní 15,4", WXGA 1280x800, 30 pin, CCFL, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154EW01 V.7 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154EW01 V.7 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA (1280x800)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: 1-CCFL
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154EW01 V.7 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1280x800, Powierzchnia matrycy: matowa, 1-CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).