Kompatibilní B101XAN02.0 matryca do laptopa 10,1“ 39pin HD LED - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B101XAN02.0 10,1“, 39pin, 1366x768 HD, LED, Błyszczący
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B101XAN02.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B101XAN02.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 10,1"
  • Rozdzielność: 1366x768 HD
  • Konektor: 39 pin
  • Podświetlenie: LED
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B101XAN02.0
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1366x768 HDLED podświetlenie, 39 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w lewym dolnym rogu (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).