B156HAN06.3 matryca do laptopa 15,6“ 30pin Full HD LED Slim IPS - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B156HAN06.3 15,6“, 30pin, 1920x1080 Full HD LED, Slim, IPS, świecąca powierzchnia
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN06.3
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN06.3?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6") Slim
Rozdzielność: (1920x1080 FullHD) IPS
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
  • Notatka: Sam wyświetlacz bez szkła dotykowego
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN06.3
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).