LP173WF4(SP)(F1) matryca do laptopa 17,3“ 30pin Full HD LED Slim IPS - Matowa
Matryca do laptopa – matowa ekran LP173WF4(SP)(F1) 17,3“ 30pin eDP, Full HD 1920x1080, Slim, IPS, LED, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE LP173WF4(SP)(F1)
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA LP173WF4(SP)(F1)?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: Full HD 1080p (1920x1080) SLIM, IPS
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matowa matrycę do laptopa LP173WF4(SP)(F1)
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność 1920x1080, LED podświetlenie, 30 pinowy eDP konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).