Kompatibilní HSD101PFW1-A03 matryca do laptopa 10,2“ 30pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní HSD101PFW1-A03 10,2", WSVGA 1024x600, 30 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní HSD101PFW1-A03
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní HSD101PFW1-A03?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,2" (8.86"x5.28")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní HSD101PFW1-A03
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 10,2", rozdzielność WSVGA 1024x600, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).