Kompatibilní B101EW01 V.2 matryca do laptopa 10,1“ 40pin SD+ LED Slim - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B101EW01 V.2 10,1“, 40pin, 1280x720 WSVGA SD+, LED, Slim, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B101EW01 V.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B101EW01 V.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: 1-CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca lub matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B101EW01 V.2
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1280x720 WSVGA SD+, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).