Kompatibilní B101AW01 V.0 HW5A matryca do laptopa LCD 10,1“ 40pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B101AW01 V.0 HW5A 10,1", 1024x600, 40 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B101AW01 V.0 HW5A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B101AW01 V.0 HW5A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,1" (8.74"x4.92")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B101AW01 V.0 HW5A
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1024x600LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).