Kompatibilní B116XAN04.0 HW6A matryca do laptopa 11,6“ 30pin HD LED Slim - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B116XAN04.0 HW6A 11,6", HD 1366x768 SLIM, 30 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B116XAN04.0 HW6A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B116XAN04.0 HW6A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 11,6"(10.08"x5.67")
Rozdzielność: WXGA HD (1366x768)
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B116XAN04.0 HW6A
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 11,6", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).