Kompatibilní B156HAN04.2 HW1A matryca do laptopa 15,6“ 30pin FHD LED Slim - matowa
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN04.2 HW1A 15,6“ 30pin FHD LED Slim , matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN04.2 HW1A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN04.2 HW1A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6 Slim
Rozdzielność:FHD
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN04.2 HW1A
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność FHD, Slim , LED podświetlenie, 30 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).