Kompatibilní B156HAN04.2 matryca do laptopa 15,6“ 30pin 120Hz FHD LED Slim - świecąca
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN04.2 15,6“ 30pin FHD 120Hz LED Slim , świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN04.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN04.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“
Rozdzielność:FHD 120Hz
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN04.2
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność FHD ,120Hz, LED podświetlenie, 30 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).