B156HAN13.1 matryca do laptopa 15,6“ LCD IPS Full HD 144hz LED eDP 40pin NoB - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HAN13.1 15,6“ 40pin, Full HD, 144Hz, LED, NoB, IPS, Powierzchnia matrycy: Matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN13.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN13.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ NoB
Rozdzielność: 1920x1080 Full HD IPS 144Hz
Konektor: eDP 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN13.1
Podstawowe dane: rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, NoB, IPS, 144Hz, Powierzchnia matrycy: matowa, LED podświetlenie, eDP 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).