B156HAN02.3 matryca do laptopa 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HAN02.3 15,6“, 30pin, 1920x1080 Full HD LED, Slim, NanoEdge, IPS, matowa powierzchnia, Szerokość elektroniki: 280 mm
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN02.3
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN02.3?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6") Slim NanoEdge
Rozdzielność: (1920x1080 FullHD) IPS
Konektor: 30 pin eDP
Wyjątek: szerokość elektroniki: 280 mm
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
  • Notatka: Sam wyświetlacz bez szkła dotykowego
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN02.3
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, NanoEdge, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).