B156HAN02.1 matryca do laptopa 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B156HAN02.1 15,6“, 30pin, 1920x1080 Full HD LED, Slim, NanoEdge, IPS, świecąca powierzchnia
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN02.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN02.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6") Slim NanoEdge
Rozdzielność: (1920x1080 FullHD) IPS
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
  • Notatka: Sam wyświetlacz bez szkła dotykowego
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN02.1
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, NanoEdge, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).