HSD101IFW1 matryca do laptopa 10,0“ 30pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – matowa ekran HSD101IFW1 10,0", WSVGA 1024x600, 30 pin, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD101IFW1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD101IFW1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,0" (8,86"x5,28")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD101IFW1
Podstawowe dane: rozmiar 10,0", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w lewo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).