HSD150PK17 Kompatibilní matryca do laptopa 15,0“ 30pin SXGA CCFL - Matowa
Sprzedaż zakończona
Matryca do laptopa – ekran HSD150PK17 Kompatibilní 15,0“ 30pin, SXGA CCFL, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD150PK17 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD150PK17 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15"(12"x9")
Rozdzielność: SXGA (1400x1050)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD150PK17 Kompatibilní
Podstawowe dane:  matowa powierzchnia, rozmiar 15,0", rozdzielność (1400x1050) SXGACCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor.