HSD150PK16-A Kompatibilní matryca do laptopa 15,0“ 30pin SXGA CCFL - Matowa
Sprzedaż zakończona
Matryca do laptopa – ekran HSD150PK16-A Kompatibilní 15,0“ 30pin, SXGA CCFL, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD150PK16-A Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD150PK16-A Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15"(12"x9")
Rozdzielność: SXGA (1400x1050)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD150PK16-A Kompatibilní
Podstawowe dane:  matowa powierzchnia, rozmiar 15,0", rozdzielność (1400x1050) SXGACCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor.