Kompatibilní HSD173PUW1-A00 matryca do laptopa 17,3“ 40pin Full HD LED - Matowa
Matryca do laptopa – matowa ekran Kompatibilní HSD173PUW1-A00 17,3", Full HD 1920x1080, 40 pin, LED, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE Kompatibilní HSD173PUW1-A00
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA Kompatibilní HSD173PUW1-A00?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: Full HD 1080p (1920x1080)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní HSD173PUW1-A00
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność Full HD (1920x1080), LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).