B156HAN01.1 Kompatibilní matryca do laptopa 15,6“ 30pin eDP FHD LED SlimTB - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HAN01.1 Kompatibilní 15,6", FHD 1920x1080, 30 pin eDP, LED, SlimTB, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B156HAN01.1 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B156HAN01.1 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6") SlimTB
Rozdzielność: FullHD (1920x1080)
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN01.1 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,6", rozdzielność FullHD (1920x1080), SlimTB, Powierzchnia matrycy: matowa, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).