B156HTN02.1 Kompatibilní matryca do laptopa 15,6“ 40pin Full HD LED Slim - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HTN02.1 Kompatibilní 15,6", Full HD 1920x1080, 40 pin, LED, SLIM, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B156HTN02.1 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B156HTN02.1 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6" (13.6"x7.6")
Rozdzielność: FULL HD (1920x1080) Slim
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HTN02.1 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność Full HD 1920x1080, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).