Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní matryca do laptopa 15,6“ LCD 40pin HD LED SlimTB - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní 15,6", HD 1366x768, SlimTB, 40 pin, LED, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6") SlimTB
Rozdzielność: WXGA (1366X768) HD
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,6", rozdzielność HD 1366x768, SlimTB, Powierzchnia matrycy: matowa, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).