B140XTN02.0 matryca do laptopa 14,0“ 40pin HD LED SlimTB - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B140XTN02.0 14,0“ 40pin HD LED SlimTB, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B140XTN02.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B140XTN02.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 14“ (12"x7.4") SLIM
Rozdzielność: 1366x768 HD
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca lub matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B140XTN02.0
Podstawowe dane: rozmiar 14,0", rozdzielność 1366x768, SlimTB, Powierzchnia matrycy: świecąca, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).