LP156WH4-TLN2 matryca do laptopa 15,6" HD LED 40 pin - Błyszcząca
Matryca do laptopa – ekran LP156WH4-TLN2 15,6" WXGA (1366x768) HD,LED, 40 pin, błyszcząca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP156WH4-TLN2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA  LP156WH4-TLN2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6")
Rozdzielczość:WXGA (1366x768)
Złącze: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Błyszcząca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP156WH4-TLN2
Podstawowe dane: błyszcząca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielczość 1366x768, podświetlenie LED, 40- pinowe złącze znajdujące się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).