B154PW01 V.0 WXGA+ Kompatibilní matryca do laptopa 15,4“ 30pin WXGA+ CCFL - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B154PW01 V.0 WXGA+ Kompatibilní 15,4", WXGA+ 1440x900, 30 pin, CCFL, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154PW01 V.0 WXGA+ Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154PW01 V.0 WXGA+ Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: 1-CCFL
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154PW01 V.0 WXGA+ Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1440x900, Powierzchnia matrycy: matowa, 1-CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).