B154EW09 V.3 Kompatibilní matryca do laptopa 15,4“ 30pin WXGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B154EW09 V.3 Kompatibilní 15,4", WXGA 1280x800, 30 pin, LED 10pin konektor, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154EW09 V.3 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154EW09 V.3 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA (1280x800)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED 10pin konektor
Powierzchnia matrycy: matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154EW09 V.3 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność XGA 1280x800, Powierzchnia matrycy: matowa, LED podświetlenie 10pin konektor, 30 pin.