Toshiba LT133EE09300 Kompatibilní matryca do laptopa 13,3“ 40pin HD LED Slim - Matowa
Matryca do laptopa – ekran Toshiba LT133EE09300 Kompatibilní 13,3", HD 1366x768, 40 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Toshiba
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE Toshiba LT133EE09300 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA Toshiba LT133EE09300 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 13,3" (11.3"x7.1")
Rozdzielność: WXGA (1366X768) HD
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Toshiba LT133EE09300 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 13,3", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).