HP Compaq PAVILION X360 13-S101TU matryca do laptopa 13,3“ 30pin HD LED Slim - Matowa
Matryca do laptopa – ekran HP Compaq PAVILION X360 13-S101TU 13,3", HD 1366x768, 30 pin eDP, slim, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
HP
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HP Compaq PAVILION X360 13-S101TU
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HP Compaq PAVILION X360 13-S101TU?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 13,3" (11.3"x7.1")
Rozdzielność: WXGA (1366x768 HD) Slim
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HP Compaq PAVILION X360 13-S101TU
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 13,3", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).