HSD121PHW1-A03 Kompatibilní matryca do laptopa 12,1“ 30pin HD LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran HSD121PHW1-A03 Kompatibilní 12,1", HD 1366x768, 30 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Zapytaj
(cena obniżona o 30 %)
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD121PHW1-A03 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD121PHW1-A03 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 12,1" (10.2"x6.4")
Rozdzielność: HD (1366x768)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD121PHW1-A03 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 12,1", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).